HAKKIMIZDA

Zirve Patent

MİSYONUMUZ
Fikri ve Sınai Hakların öneminin Dünya standartlarında anlaşılabildiği, Markalaşma (marka tescil), Ar-Ge ve İnovasyon bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak ve müvekkillerimizin Fikri ve Sınai Haklarını korumalarında güçlü bir çözüm ortağı olarak her zaman yanlarında olmak.
VİZYONUMUZ
Fikri ve Sınai Haklar alanında; sorumluluk üstlenen yapısıyla bölgesinin lideri olmak!
İLKELERİMİZ
Müvekkillerimiz ile ilişkilerimizin tamamen şeffaflığa dayalı olduğu ve bir o kadar da müvekkilimize ait bilgilerin gizlilik esaslarını dikkate alarak, etik kurallar çerçevesinde müvekkillerimizin Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarını korumaktır.

Bünyesinde bulunan uzmanlar, online tabanlı takip sistemi ve profesyonel müşteri ilişkileri yönetimi sayesinde müvekkillerinin her zaman istedikleri bilgiye kolaylıkla ulaşabildiği ve en doğru tavsiyeyi alabildiği bir firma olmaktan gurur duymaktadır.

Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda her türlü talepleriniz için bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Zirve Patent olarak 11 yıllık sektör tecrübesi ve uzman ekibimiz ile müvekkillerimizin Fikri Mülkiyet Hakları olan Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi İşaret ve Entegre Devre Topografya tescil taleplerine ve Telif Haklarına ilişkin yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz.

0
Müşteri Sayısı
0
%
Müşteri Memnuniyeti
0
+
Tecrübe Yılı
0
Tescil Başvrusu